Dítě Luny 

 Žerotínovo náměstí 21/15
 Třebíč

 Po - Pá    9 - 17 hod 

 eshop@diteluny.cz

 

 

        

 

 

Úvod » Podle výrobce » Obleczech

Podle výrobce / Obleczech

Společnost ObleCzech s.r.o. byla založena na podzim roku 2015. Proč byla společnost ObleCzech založena? Baví je to. Vybírat a objevovat pěkné kousky od českých výrobců. Spolupracovat s oděvní návrhářkou na vlastních kolekcích. Fotit ve vlastním ateliéru, ale i účtovat a fakturovat :-)

Je to mravenčí práce, ale spokojenost zákazníků je jejich hnacím motorem. Snaží se ke každému výrobku vkládat maximum informací. V nabídce najdete oblečení od velikosti 92-98 (od cca 3 let), do velikosti 146-152 (do cca 10 let). Jedná se o oblečení do školy, školky a na volný čas. 

 

Vize:

„Oblékejme děti do českého oblečení, podporujme českou výrobu a ekonomiku. Kvalitní oblečení vydrží déle, potřebujete ho méně, unosí je sourozenci a lépe je prodáte dále. Přesvědčte se, že není obleček jako ObleCzech."

 

Chtějí stále rozšiřovat vlastní autorskou kolekci značky ObleCzech. Od poloviny roku 2017 byla přizvána ke spolupráci profesionálka v oboru - oděvní návrhářka Lenka Velebová. Zdeňka a Lenka jsou obě puntičkářky a snaží se vše (střihy, materiál) vyladit k dokonalosti.

 


Výrobce:naše cena 279 Kč
naše cena 279 Kč


naše cena 199 Kč
naše cena 279 Kč


naše cena 299 Kč