Dítě Luny 

 Žerotínovo náměstí 21/15
 Třebíč

 Po - Pá    9 - 17 hod 

 eshop@diteluny.cz

 

 

        

 

 

Úvod » Podle výrobce » Living Kitzbühel

Podle výrobce / Living Kitzbühel

Rakouský výrobce Living Kitzbühel je specifický zejména výrobou obuvi z vlněné plsti.  Výrobce kombinuje tradiční řemeslnou výrobu s inovativním designem. Design odráží způsob života v Kitzbühelu, který je cítit z úplně každého vyrobeného kousku. Mnoho drobných detailů dělá z Living Kitzbühel výjimečnou značku, kterou milují mladí i staří. 

 

Špičková kvalita začíná u přírodních materiálů - 100% panenská vlna, která tvoří základ vysoce kvalitních tkanin a lodenu – hlavních materiálů používaných na výrobu našich produktů. Bačkory jsou vyráběny z textilií pocházejících z mateřské firmy – textilní továrny Moessmer AG z tyrolského údolí Pustertal – s důrazem na každý detail od roku 1894.

 

Výrobky od Living Kitzbühel, které nesou GOTS certifikaci, rovněž vykazují specifické vlastnosti: Certifikovaná vlna musí pocházet z kontrolovaného biologického hospodářství. Všechny chemikálie a pomocné látky použité při výrobě musí být snadno rozložitelné v přírodě a klíčové prvky Mezinárodní organizace práce (ILO) musí být respektovány v celém výrobním řetězci. 

 

 


Výrobce:

naše cena 985 Kč
naše cena 910 Kč