Úvod » Podle výrobce » Curanatura

Podle výrobce / Curanatura

Kartáčky CURANATURA se pyšní mottem "Zdravý zubní kartáček!". A to díky svému tvaru, složení a kvalitnímu zpracování rukojeti z bambusu a pečlivě volených štětinek a hlavně výborným čisticím vlastnostem.

 

Výběr materiálů pro zubní kartáčky CURANATURA podléhá přísným zdravotním kritériím. Všechny použité materiály (včetně obalu) jsou absolutně v souladu se zdravým životním stylem, neobsahují ŽÁDNÉ příměsi ani stopy nebezpečných chemických sloučenin - včetně ftalátů a bisfenolu A (celkem běžných v mnoha spotřebitelských produktech) a jsou 100% ekologicky nezávadné. Štětinky kartáčku CURANATURA jsou taktéž voleny podle přísných zdravotních kritérií. Vyvinuté byly výhradně v měkkém provedení v rozsahu výslovně doporučeném profesionálním dentálním hygienikem. Materiál štětinek je buď nylon 4, nebo přírodní bambusová celulóza. V obou případech jde o 100% biologicky rozložitelný materiál.

 

Zubní kartáček CURANATURA BAMBOO navíc splňuje požadavky na označení 100% přírodní produkt. Bambusová vlákna jsou výjimečně pružná a trvanlivá, což z nich činí ideální materiál pro štětinky zubního kartáčku - samozřejmě při zachování správných vlastností kartáčku.

 

CURANATURA


Výrobce:
Určeno:

naše cena 85 Kč

skladem u dodavatele